NOVUS CONSULTING jest pośrednikiem ubezpieczeniowym, świadczącym usługi w zakresie doradztwa i pośrednictwa ubezpieczeniowego oraz usługi pokrewne. Pracownicy i Partnerzy firmy to praktycy z wieloletnim stażem i doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Potrafimy działać szybko, sprawnie, a co najważniejsze, efektywnie i skutecznie.

W zakresie ubezpieczeń proponujemy kompleksową ofertę ubezpieczeniową obejmującą wszystkie obszary ryzyka:

  • mieszkanie
  • dom
  • samochód
  • biznes
  • podróż
  • zdrowie
  • życie.

Obsługujemy duże podmioty gospodarcze, jak i klientów indywidualnych. Pomagamy dobrać najkorzystniejszy zakres ochrony. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami, aby nasi Klienci mogli czuć się zawsze bezpieczni i spokojni o swoją przyszłość.

Będziemy pamiętać o terminach Twoich polis!

W zakresie doradztwa gospodarczego zajmujemy się kompleksową obsługą złożonych procesów związanych z zakładaniem, przekształcaniem i organizacją spółek oraz wsparciem merytorycznym w momentach przełomowych dla funkcjonowania firmy.

W biznesie każda, nawet zgoła prosta decyzja może nieść ze sobą poważne konsekwencje prawne i finansowe. Specjaliści prawa gospodarczego, pracujący dla NOVUS CONSULTING na co dzień doradzają nowo powstałym i rozwijającym się firmom. Pomogą także Państwu w założeniu spółki lub pomyślnym przeprowadzeniu szeregu zmian organizacyjnych w Państwa przedsiębiorstwie.

Dzięki współpracy z godnymi zaufania ekspertami, zyskują Państwo gwarancję bezpieczeństwa i swobodę wdrażania wszelkich zmian, korzystnych dla płynnego funkcjonowania firmy, bez zbędnego lęku i konieczności hamowania jej rozwoju. Nasi doradcy pomogą Państwu dokonywać trafnych wyborów i podejmować najlepsze strategiczne decyzje biznesowe.

Nie stoją za nami wyłącznie słowa, ale i pozytywne opinie wielu zadowolonych Klientów Doradzamy najlepszym.

Pomożemy również Państwu – zapraszamy do kontaktu.